Misja

DomWaluty.pl powstał z myślą o wszystkich użytkownikach internetu, chcących tanio, sprawnie i bezpiecznie wymienić walutę.

Rynki walutowe z atrakcyjnymi kursami wymiany, dostępne są dla nielicznych graczy instytucjonalnych. To tam duże banki, fundusze, podmioty gospodarcze wymieniają waluty, dokonują transakcji po kursach i kosztach zbliżonych do średnich rynkowych. Dla wszystkich innych, którzy po prostu potrzebują waluty, żeby dokonać transakcji, spłacić ratę kredytu, czy ulokować swoje oszczędności, atrakcyjne warunki są poza ich zasięgiem. Brak im skali, odpowiednich informacji, czy czasu jaki mogą poświecić na śledzenie rynków.

Istniejemy, żeby to zmieniać – udostępniamy każdemu atrakcyjne warunki wymiany walut w najprostszy możliwy sposób, z minimum formalności i za minimalne stawki.

Wykorzystując dostęp do międzybankowego rynku walutowego, stworzyliśmy unikatowe narzędzie, które oferuje kursy, niedostępne w innych, bardziej tradycyjnych kanałach obrotu walutą.

Nasz serwis został zaprojektowany tak, aby każdy z naszych klientów nie miał najmniejszego problemu z przebrnięciem przez proces transakcyjny. Priorytetem dla nas jest pełna transparentność i bezpieczeństwo transakcji oraz ochrona danych osobowych naszych klientów,  dlatego oprócz przemyślanych rozwiązań WWW, zadbaliśmy o najbezpieczniejsze rozwiązania IT, gwarantujące najwyższy stopień ochrony danych.

Zasada pełnej przejrzystości jest realizowana poprzez nadzór właścicielski Domu Maklerskiego AFS. Naszą politykę transakcyjną realizujemy w oparciu o wytyczne i standardy polskiego systemu finansowego.