Jak działa kantor online

4 PROSTE KROKI

KROK 1: Zarejestruj / zaloguj się w serwisie: podaj maila, hasło i nr telefonu. Na początku otrzymasz link aktywacyjny, żeby utworzyć Twoje unikalne konto. Przy pierwszym logowaniu uzupełnisz pozostałe dane jak nr rachunków, z których będziesz przelewać do nas środki oraz rachunki, na które my dokonamy transakcji. Przy kolejnych transakcjach wystarczy po porostu się zalogować. Oczywiście w dowolnej chwili możesz edytować swoje dane (dodawać / usuwać rachunki).

KROK 2: Zleć wymianę w DomWaluty.pl: po zalogowaniu wybierz typ transakcji (kupno, sprzedaż), walutę, kwotę oraz wskaż nam rachunki, z którego przyjdzie Twój przelew i rachunek, na który my mamy przelać wymienioną walutę. Kursy aktualizowane są co 30 sekund! Od razu po potwierdzeniu zlecenia dostaniesz od nas maila z podsumowaniem transakcji.

KROK 3: Przelej środki do nas: po potwierdzeniu transakcji podamy Ci nr rachunku DomWaluty.pl oraz tytuł transakcji. Masz 6 min na wykonanie przelewu ze strony swojego banku – w tym czasie gwarantujemy niezmienność kursu. Upewnij się, że bank i nr rachunku, z którego przelewasz środki do DomWaluty.pl są zgodne z zadeklarowanym rachunkiem, który wskazałeś podczas zlecenia! Ważny jest też tytuł transakcji – wpisz ten sam, który podaliśmy Ci podczas zawierania transakcji. Pamiętaj: większość banków dokonuje przelewu w trybie on-line, ale w niektórych bankach trzeba czekać 24-48h do zaksięgowania wpływów!

KROK 4: Otrzymujesz walutę od nas: przekazanie środków w wybranej walucie do Ciebie następuje natychmiast po zaksięgowaniu środków na koncie DomWaluty.pl. Przelewamy walutę na konto wskazane przez Ciebie w zleceniu. Dostaniesz informację o przelewie od nas mailem. Pamiętaj: większość banków dokonuje przelewu w trybie on-line, ale w niektórych bankach trzeba czekać 24-48h do zaksięgowania wpływów!