Wprowadzenie

Wprowadzenie

Dlaczego kantor internetowy?

Kantor internetowy to idealna alternatywa do banków czy pośredników płatności. Instytucje te, w większości utrzymujące ogromną biurokrację i struktury, działają na wysokich marżach, szczególnie dla małych i średnich klientów czy firm. Dlatego kantor internetowy, jak nasz, oparty na najnowszych technologiach informatycznych i grupie specjalistów i pasjonatów rynków walutowych, jest w stanie zaproponować znacznie korzystniejsze warunki wymiany walut.

Dlaczego DomWaluty.pl?

DomWaluty.pl działa w branży FinTech, czyli jest firmą finansową działającą w sieci, w oparciu o najnowsze rozwiązania IT. Oferujemy Wam tanią, bezpieczną i szybką wymianę walut przez Internet na spersonalizowanych warunkach.

Możecie kupować lub sprzedawać walutę po kursach maksymalnie zbliżonych do kursów międzybankowych ponieważ nasz spread walutowy jest nawet 10 x niższy niż w bankach. Jest to możliwe dzięki efektowi skali, wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi transakcyjnych oraz pracy zespołu specjalistów czuwających nad zmiennością rynku walutowego. 

Jesteśmy i istniejemy dla Was więc jesteśmy dostępni przez telefon, chat czy email. Odpowiemy na każde pytanie, pomożemy z transakcjami, a nasi specjaliści każdego dnia podsumowują sytuację  na rynkach walutowych, dostarczając Wam krytycznych informacji, potrzebnych do podjęcia decyzji o momencie i warunkach wymiany walutowej.

Dla kogo jest DomWaluty.pl?

DomWaluty.pl jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują taniego i szybkiego dostępu do walut – od przedsiębiorców rozliczających się w walucie, przez inwestorów zarabiających na zmienności kursu, po klientów indywidualnych. 

Czy spłacasz kredyt we frankach, czy wyjeżdżasz na wakacje do Włoch, czy potrzebujesz rozliczyć się z kontrahentem, a może inwestujesz w waluty? Jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

 

Co z bezpieczeństwem transakcji?

W trosce o bezpieczeństwo Waszych danych i transakcji, DomWaluty.pl stosuje najnowocześniejsze zabezpieczenia IT. Stosujemy:

  • Protokół https
  • Certyfikat SSL
  • Nadzór GIODO
  • Monitoring Domu Maklerskiego AFS

Nie przetrzymujemy Waszych środków na kontach – transakcje dokonywane są bezzwłocznie po otrzymaniu Waszych przelewów. Ryzyko zmiany kursów zostaje po naszej stronie, bo ufamy Wam, że zlecone przez Was transakcje zostaną rozliczone na czas.