Pierwsze kroki

Pierwsze kroki

Czy muszę podpisywać umowę z DomWaluty.pl?

Nie, nie wymagamy zawierania żadnych umów. Podpisanie umowy jest jednak możliwe w każdym momencie na Twoje wyraźne życzenie lub w przypadku transakcji na większe kwoty.

Co muszę zrobić aby móc korzystać z serwisu DomWaluty.pl?

Jedynym warunkiem korzystania z serwisu jest posiadanie odpowiednich rachunków walutowych w formacie IBAN oraz skuteczne przeprowadzenie Rejestracji i Logowania.

Jak poprawnie przeprowadzić proces Rejestracji i Logowania?

 1. W celu rozpoczęcia procesu zakładania konta w Domwaluty.pl, kliknij przycisk Rejestracja, który znajduje się w prawym górnym rogu strony.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny zgodnie z wymaganymi informacjami (adres e-mail i telefon) oraz ustal hasło dostępu do serwisu. Pamiętaj, że w przypadku gdy zapomnisz ustalone hasło, na adres e-mail wskazany w trakcie rejestracji zostanie  wysłane jego przypomnienie.
 3. Przeczytaj uważnie Regulamin oraz Politykę Prywatności. Niestety bez ich zaakceptowania, nie będziesz mógł korzystać z serwisu DomWaluty.pl.
 4. Zaakceptuj Regulamin oraz Politykę Prywatności a następnie wciśnij przycisk Zarejestruj się.
 5. Na adres e-mail podany podczas Rejestracji otrzymasz link aktywacyjny przez kliknięcie na który dokonasz ostatecznej aktywacji konta.
 6. Teraz możesz się zalogować i w pełni cieszyć z funkcjonalności serwisu DomWaluty.pl.

Jak zdefiniować moje rachunki walutowe w DomWaluty.pl?

 1. Zaloguj się na swoje konto w DomWaluty.pl
 2. Po zalogowaniu z paska narzędzi wybierz opcję Profil.
 3. W sekcjach Rachunki złotowe i Rachunki walutowe zdefiniuj odpowiednie numery kont.
 4. Odpowiednio w każdej z sekcji wybierz Dodaj rachunek, podaj Nazwę pod którą ma funkcjonować dany rachunek w DomWaluty.pl oraz jego numer w formacie IBAN a następnie wciśnij przycisk Zapisz.
 5. Powyższą operację powtórz w zależności od ilości rachunków które chcesz zdefiniować.