FB

O nas

Oszczędzaj nawet do 15000zł

Misja

DomWaluty.pl powstał z myślą o wszystkich użytkownikach Internetu, chcących skorzystać z możliwości jakie daje kantor internetowy.

Wykorzystując niszę rynkową oraz dostęp do międzybankowego rynku walutowego, stworzyliśmy unikatowe narzędzie, które oferuje kursy, niedostępne w innych, bardziej tradycyjnych kanałach obrotu walutą

Nasz serwis został zaprojektowany tak, aby każdy Użytkownik – mniej lub bardziej zaawansowany – nie miał najmniejszego problemu z przebrnięciem przez proces transakcyjny. Priorytetem dla nas jest pełna transparentność i bezpieczeństwo transakcji oraz ochrona danych osobowych naszych Użytkowników,  dlatego oprócz przemyślanych rozwiązań WWW, zadbaliśmy o najbezpieczniejsze rozwiązania IT, gwarantujące najwyższy stopień ochrony danych naszych Użytkowników.

Zasada pełnej przejrzystości jest realizowana poprzez nadzór Komisji Nadzoru Finansowego, Narodowego Banku Polskiego (jesteśmy wpisani do Rejestru Działalności Kantorowych) oraz Domu Maklerskiego AFS, który monitoruje wszelkie transakcje dokonywane za naszym pośrednictwem. Starając się o status instytucji płatniczej, naszą politykę transakcyjną realizujemy w oparciu o regulaminy KNF, które nie pozwalają przetrzymywać środków Klientów na naszych rachunkach, co również stanowi wartość dodaną i wyróżnia nas na tle konkurencji.

 

Obsługujemy: