FB

Kantor internetowy

DomWaluty.pl to miejsce w którym możesz wymienić dowolną kwotę na jedną z obsługiwanych 16 walut.

Nasz serwis działa na międzybankowym rynku walutowym, dzięki czemu możemy oferować swoim Klientom najkorzystniejsze kursy na rynku. Kurs aktualizowany jest na bieżąco i jest jednakowy dla wszystkich Użytkowników, bez względu na to, jaką kwotę chcą wymienić. Cała transakcja odbywa się on-line, a Klient otrzymuje środki na wskazany rachunek praktycznie od razu po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Dostosowując się do wymagań, jakie na krajowe instytucje płatnicze nakłada KNF, nie przetrzymujemy środków swoich Klientów, gdyż uważamy, że jest to niezgodne z prawem bankowym, co stanowi wyróżnik na tle konkurencji.

Nasz panel jest prosty i intuicyjny, tak aby każdy, bez najmniejszego problemu, był w stanie dokonać transakcji. Użytkownik oprócz podstawowego narzędzia do zakupu/sprzedaży waluty, dysponuje szeregiem funkcjonalności, ułatwiającym zarządzanie transakcjami: rozbudowany system śledzenia historycznych transakcji, wykresy i tabele kursowe obrazujące trendy rynkowe oraz system alertów do monitorowania pożądanego kursu.

Aby móc korzystać z funkcjonalności kantoru wystarczy:

 • zarejestrować się w serwisie DomWaluty.pl
 • podać 2 rachunki: złotowy i walutowy, na które będą przesyłane środki
 • złożyć zlecenie transakcji z wykorzystaniem naszego panelu

Krok po kroku:

 • 1Rejestracja

  1. Użytkownik rejestruje się w panelu DomWaluty.pl z wykorzystaniem adresu e-mail.

  2. Zakończenie rejestracji następuję w momencie kliknięcia linku aktywacyjnego, wysłanego na podany przy rejestracji adres e-mail.

  3. Przy pierwszym logowaniu Użytkownik podaje dane niezbędne do przeprowadzenia transakcji: nr rachunku złotowego, nr rachunku walutowego, dane teleadresowe, niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia transakcji.

 • 2Zlecenie

  1. Po zalogowaniu na konto, w zakładce Kantor Internetowy, Użytkownik zleca transakcję kupna/sprzedaży danej waluty przy oferowanym kursie.

  2. Kurs aktualizowany jest co 30 sekund.

  3. Od momentu zaakceptowania oferowanego kursu i zlecenia transakcji, Użytkownik ma 6 minut na wykonanie przelewu. W tym czasie DomWaluty gwarantuje niezmienność kursu, po którym zostanie wykonana transakcja.

 • 3Przelew

  1. Użytkownik loguje się na konto w banku, z którego chce dokonać przelewu na konto DomWaluty.pl.

  2. Użytkownik wykonuje przelew na konto DomWaluty.pl, z wykorzystaniem danych przelewu prezentowanych w Panelu Użytkownika DomWaluty.pl.

  3. Przekazanie środków w wybranej walucie następuje natychmiast po zaksięgowaniu środków na koncie DomWaluty.pl.

  4. Wszelkie nadpłaty, wynikające z różnicy kursowej (w przypadku przekroczenia czasu na wykonanie przelewu) zwracane są na konto w formie tzw. Resztówki.

 • 4Potwierdzenie

  1. Po zaksięgowaniu przelewu i przekazaniu środków w walucie na konto Użytkownika, zostaje wysłany automatyczny e-mail na konto podane w czasie rejestracji ze szczegółami dokonanej transakcji.

Rozpocznij

Zarejestruj się już dziś!

 

 

Obsługujemy: