FB

Dla Firm

Jesteś przedsiębiorcą? Zarządzasz kapitałem w firmie operującej na rynku międzynarodowym? Potrzebujesz kapitału w obcej walucie na potrzeby rozliczeń z zagranicznymi dostawcami?

DomWaluty.pl to idealny sposób na obniżenie kosztów pozyskiwania obcej waluty. Za pomocą naszego serwisu masz dostęp do międzybankowego rynku walutowego, na którym my dokonujemy transakcji kupna/sprzedaży waluty.

Korzystając z naszego serwisu możesz znacząco obniżyć koszty operacyjne, gdyż kursy oferowane przez nas są o kilkanaście groszy niższe niż te, dostępne w bankach. Jeśli zatem obracasz kwotami kilkuset tyś. zł, twoja oszczędność w skali miesiąca może wynieść nawet kilkanaście tyś. zł.

Aby w pełni korzystać z możliwości jakie daje twojej firmie DomWaluty.pl, wystarczy:

 • zarejestrować się w serwisie
 • uzupełnić wymagane informacje
 • zacząć kupować/sprzedawać walutę z wykorzystaniem naszego panelu

Krok po kroku:

 • 1Rejestracja

  1. Użytkownik loguje się na konto w banku, z którego chce dokonać przelewu na konto DomWaluty.pl.

  2. Użytkownik wykonuje przelew na konto DomWaluty.pl, z wykorzystaniem danych przelewu prezentowanych w Panelu Użytkownika DomWaluty.pl.

  3. Przekazanie środków w wybranej walucie następuje natychmiast po zaksięgowaniu środków na koncie DomWaluty.pl.

  4. Wszelkie nadpłaty, wynikające z różnicy kursowej (w przypadku przekroczenia czasu na wykonanie przelewu) zwracane są na konto w formie tzw. Resztówki.

 • 2Zlecenie stałe

  1. Oprócz ręcznego regulowania należności, w przypadku cyklicznych transakcji dokonywanych w walucie, istnieje możliwość wykorzystania funkcji Zlecenie stałe.

  2. Aby skorzystać z funkcji Zlecenie stałe, po zalogowaniu się w panelu Klienta, w zakładce Firma, w obszarze Zlecenie stałe należy wypełnić wymagane dane.

  3. Po podaniu niezbędnych informacji, Klient na swoim koncie złotowym konfiguruje Zlecenie stałe, zgodnie z informacjami podanymi w Panelu Klienta DomWaluty.pl.

  4. Przelew środków na zakup waluty, dokonywany jest automatycznie.

  5. Wszelkie nadpłaty, wynikające z tytułu wahań kursu są niezwłocznie odsyłane na konto złotowe Klienta, w formie tzw. Resztówki.

 • 3Potwierdzenie

  1. Po zaksięgowaniu przelewu i przekazaniu środków w walucie na konto Użytkownika, zostaje wysłany automatyczny e-mail na konto podane w czasie rejestracji ze szczegółami dokonanej transakcji.

Rozpocznij

Zarejestruj się już dziś!

Obsługujemy: